Проєкти фонду «За майбутнє дітей»

Проєкти в реалізації

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає українським школярам і забезпечує дітей із вразливих категорій можливістю здобути якісну дистанційну освіту.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання. Ми забезпечуємо кожному учню рівний доступ до якісної інноваційної освіти незалежно від того, де він перебуває.

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2024/2025 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.

Дітям, батьки яких загинули на війні, повністю компенсується оплата освітніх послуг дистанційної школи «Оптіма». Кожна дитина – це особиста історія, до якої ми не байдужі.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» спільно з дистанційною школою «Оптіма» впроваджують експериментальний проєкт змішаного навчання в українських закладах освіти. Ця ініціатива має на меті покращити якість навчання в регіонах, де є труднощі з організацією освітнього процесу.

Безоплатна програма для всіх українських учнів 1-11 класів. «Оптіма», найбільша  дистанційна школа України, надає доступ до своїх унікальних матеріалів з 2 будь-яких предметів на 3 місяці.

Реалізовані проєкти

Під час безпрецедентних атак росії на електромережу України фонд «За майбутнє дітей» спільно зі школою «Оптіма» надали вільний доступ до навчальної платформи для українських учнів 1-5 класів.

Фонд запускає нову стипендіальну програму на 2023/2024 рік, виходячи з успішного досвіду минулого року, коли стипендію отримали понад 800 школярів.

У межах проєкту організовано стипендіальну програму на 2022/2023 навчальний рік для дітей найбільш вразливих категорій. Нею скористалися 839 школярів.

У перші місяці війни ми допомогли понад 100 000 дітей успішно завершити 2021/2022 навчальний рік. Більш ніж половина з них навчалися в Україні, решта – здебільшого в країнах ЄС.