Проєкт в реалізації

Програма змішаного навчання в українських школах на базі дистанційної школи «Оптіма»

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» та дистанційна школа «Оптіма» ініціюють початок експериментальної програми змішаного дистанційно-очного навчання з використанням якісного дистанційного контенту на базі шкіл України та їхніх філій.

У межах програми ми співпрацюємо з місцевими органами виконавчої влади, школами, їхніми філіями й Міністерством освіти і науки України згідно з наказом МОН № 1087 від 02.12.2022 р.

Основна мета: гарантувати доступ до якісної середньої освіти за допомогою сучасних технологій у різних частинах України, особливо в тих районах, де організація традиційного навчання ускладнена бойовими діями, недостатньою кількістю вчителів або іншими факторами.

Впровадження програми змішаного навчання дозволить подолати такі проблеми в системі освіти й надасть можливість рівного доступу до якісного навчання незалежно від місця проживання дитини.

Співпраця в межах програми передбачатиме наступні форми.

  1. Навчання з одного або декількох предметів. Супровід забезпечують учителі школи на базі матеріалів дистанційної школи «Оптіма». Якщо в школі не вистачає вчителів-предметників, то можлива організація навчання з використанням дистанційних програм під наглядом наявних вчителів у класах, обладнаних інтернетом і комп'ютерами. 

  2. Навчання учнів з усіх предметів шкільної програми під наглядом учителя з використанням дистанційного контенту. Класи за такої форми навчання можна формувати з різних за віком дітей. Це актуально для шкіл з малою кількістю школярів. Навчання проходить в обладнаних інтернетом і комп'ютерами класах. Така форма навчання надає можливість навчатися за найякіснішими навчальними програмами незалежно від місця проживання.

Впровадження таких форм навчання в школах надасть змогу оптимізувати витрати на організацію освіти в громадах, зменшить потребу в організації логістики, надасть доступ до найякісніших навчальних матеріалів незалежно від розташування шкіл.

Запрошуємо громади, управління освітою та школи до участі в програмі: info@childrensfuture.org.ua

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання. Ми забезпечуємо кожному учню рівний доступ до якісної інноваційної освіти незалежно від того, де він перебуває.

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».