Проєкт в реалізації

Програма змішаного навчання в українських школах на базі дистанційної школи «Оптіма»

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» та дистанційна школа «Оптіма» ініціюють початок експериментальної програми змішаного дистанційно-очного навчання з використанням якісного дистанційного контенту на базі шкіл України та їхніх філій.

У межах програми ми співпрацюємо з місцевими органами виконавчої влади, школами, їхніми філіями й Міністерством освіти і науки України згідно з наказом МОН № 1087 від 02.12.2022 р.

Основна мета: гарантувати доступ до якісної середньої освіти за допомогою сучасних технологій у різних частинах України, особливо в тих районах, де організація традиційного навчання ускладнена бойовими діями, недостатньою кількістю вчителів або іншими факторами.

Впровадження програми змішаного навчання дозволить подолати такі проблеми в системі освіти й надасть можливість рівного доступу до якісного навчання незалежно від місця проживання дитини.

Співпраця в межах програми передбачатиме наступні форми.

  1. Навчання з одного або декількох предметів. Супровід забезпечують учителі школи на базі матеріалів дистанційної школи «Оптіма». Якщо в школі не вистачає вчителів-предметників, то можлива організація навчання з використанням дистанційних програм під наглядом наявних вчителів у класах, обладнаних інтернетом і комп'ютерами. 

  2. Навчання учнів з усіх предметів шкільної програми під наглядом учителя з використанням дистанційного контенту. Класи за такої форми навчання можна формувати з різних за віком дітей. Це актуально для шкіл з малою кількістю школярів. Навчання проходить в обладнаних інтернетом і комп'ютерами класах. Така форма навчання надає можливість навчатися за найякіснішими навчальними програмами незалежно від місця проживання.

Впровадження таких форм навчання в школах надасть змогу оптимізувати витрати на організацію освіти в громадах, зменшить потребу в організації логістики, надасть доступ до найякісніших навчальних матеріалів незалежно від розташування шкіл.

Запрошуємо громади, управління освітою та школи до участі в програмі: info@childrensfuture.org.ua

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.