Новини фонду

Сортування за тегом
Доступно 0 тегів

Освіта під час блекауту: фонд «За майбутнє дітей» та «Оптіма» забезпечили доступ для учнів 1-5 класів

Минулого року в усій Україні спостерігалися масові відключення електроенергії. Але навіть у таких надскладних обставинах агресору не вдалося спинити освітній процес.

Стипендії, гранти від приватних шкіл, державне безоплатне навчання та проєкти фонду

В умовах війни, коли здається, що світ навколо руйнується, освіта відходить на другий план. Але попри надзвичайні обставини, школярам важливо продовжувати здобувати знання.

Підопічні фонду «За майбутнє дітей» потребують вашої допомоги. Як ви можете допомогти дитині персонально?

На сайті благодійного фонду «За майбутнє дітей» ви можете ознайомитися з історіями підопічних нашого фонду – дітей, які потребують підтримки – та допомогти кожному й кожній персонально!

Фонд «За майбутнє дітей» продовжує допомагати українським школярам. Розповідаємо про благодійні стипендії для дітей у 2023/2024 навчальному році.

Стипендіальна програма фонду передбачає компенсацію від 30 до 100 % вартості навчання в найбільшій дистанційній школі України – «Оптімі».

Стипендіальна програма для навчання дітей найбільш вразливих категорій: досягнення та плани.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» продовжує допомагати дітям, які постраждали від наслідків повномасштабної війни проти України. 

Фонд «За майбутнє дітей» подарував 100 стипендій на навчання в дистанційній школі

Фонд разом із найбільшою дистанційною школою України взяли участь у заході «Охматдитіада», щоб підтримати дітей-пацієнтів лікарні. 

Фонд «За майбутнє дітей» продовжує допомогу дітям, які вимушено опинилися за кордоном

У часи, коли світ змінюється на очах, українцям важливо підтримувати одне одного.

Баланс між освітою та емоційним добробутом: як знайти правильний підхід

Сучасні школярі переживають безліч викликів у своєму житті. Вони стикаються з вимогами учителів і очікуванням батьків, складними завданнями й конфліктами з однолітками, іншими буденними проблемами.

Емпатія й освіта: як друзі та сім'я можуть допомогти дітям, які постраждали від війни

Учні здатні досягати кращих успіхів у навчанні, якщо сім’я й друзі цікавляться їхнім шкільним життям. Особливої підтримки й допомоги потребують діти, які постраждали від війни.