Дітям, які постраждали від війни, може бути складно сприймати нову інформацію, просити про допомогу, вчитися нового, розуміти й висловлювати свої емоції.
Дітям, які постраждали від війни, може бути складно сприймати нову інформацію, просити про допомогу, вчитися нового, розуміти й висловлювати свої емоції.
Війна завжди ставить перед суспільством надзвичайні виклики, а освіта — один із найважливіших аспектів, які потребують негайної уваги й підтримки.
Важкою була весна 2022 року для українських школярів. Після повномасштабного вторгнення мрії про мирне навчання почали віддалятися, а вчителі були змушені проводити уроки в надскладних умовах.
Війна поставила перед українськими школярами низку викликів: нестабільний навчальний процес, складність засвоєння матеріалів через стрес тощо. Однак війна не змогла загасити бажання навчатися й пізнавати світ.
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) у дітей проявляється по-різному, але у будь-якому випадку ця проблема вимагає особливої уваги й розуміння.
В умовах нестабільності й постійних викликів стає очевидним, що майбутнє нації залежить від єдності та взаємодопомоги.
Фонд «За майбутнє дітей» прямує до міжнародних стандартів управління!
Освіта — це не лише опанування тих чи інших предметів. Це запорука розвитку особистості й формування гідного майбутнього всієї нації.
З початку російської агресії мільйони українців знайшли притулок у країнах ЄС.