За майбутнє дітей

За майбутнє дітей

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» створений для допомоги дітям, які постраждали від російської агресії. Ми допомагаємо дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання.

Лічильник учнів і зібраних коштів
106 780
756 760

Ми допомагаємо дітям:

Повністю покриваємо видатки на дистанційне навчання дітям, батьки яких загинули на війні.

Компенсуємо більшу частину оплати за дистанційні навчальні пакети для дітей:

 • евакуйованих із територій активних бойових дій;
 • проживають на тимчасово окупованих та звільнених територіях;
 • батьки яких є військовослужбовцями;
 • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Передбачено 300 стипендій для дітей перерахованих пільгових категорій.

Подати запит на благодійне навчання можна тут:

За майбутнє дітей
За майбутнє дітей

Про нас

Наша місія

Фонд «За майбутнє дітей» є впливовим агентом змін у системі освіти України через використання новітніх цифрових технологій.

Бачення

Українські діти й дорослі, постраждалі внаслідок війни, отримують доступ до якісної освіти незалежно від місця знаходження та наявних у них ресурсів.

Цінності фонду «За майбутнє дітей»

Зовнішні

 • Прозорість і відкритість
 • Підзвітність
 • Надійність і порядність
 • Інноваційність і створення суттєвих, а не поступових змін
 • Синергія з засновниками та стратегічними партнерами

Внутрішні

 • Націленість на створення впливу (impact)
 • Проєктний стиль роботи
 • Підтримка найкращих стандартів роботи недержавного сектору
 • Професійний та особистісний розвиток

Контакти

Адреса:

04116, Київ, пров. Тбіліський, буд. 4/10, офіс 117-А.

Електронна пошта

Напрями діяльності фонду
«За майбутнє дітей»

01

Рівний доступ до якісної освіти для українських дітей включно з вразливими категоріями.

02

Підтримка (розвиток) української національної ідентичності, зокрема для українських дітей за кордоном.

03

Розробка, впровадження та просування (популяризація) новітніх форм і напрямів освіти.

04

Навчання дітей з особливими потребами.

Проєкти фонду «За майбутнє дітей»

Реалізований проєкт

Безоплатний доступ до освітньої платформи школи «Оптіма» та навчання дітей у перші місяці війни

Під час війни ми допомогли понад 100 000 дітей безоплатно закінчити 2021-2022 навчальний рік. Близько половини школярів навчалася в Україні, решта – в інших країнах, переважно в ЄС.

Учні на благодійному навчальному пакеті отримали можливість навчатися за унікальними уроками першої та найбільшої дистанційної школи України «Оптіма». Подача шкільної програми спланована й організована виключно для дистанційної форми навчання. Навчальна платформа доступна 24/7, це дозволяє дітям здобувати якісні знання за будь-яких умов, перебуваючи в будь-якому місці світу.

Родини, які навчалися на благодійному пакеті, високо оцінюють якість і зручність навчання. Багато з них продовжили дистанційну освіту й надалі.

Доступ до навчання було надано безоплатно всім дітям, що потребували продовження навчання до кінця навчального року у травні 2022. Це був безпрецедентний досвід дистанційного навчання такої кількості українських школярів!

За майбутнє дітей
За майбутнє дітей

Реалізований проєкт

Стипендіальна програма для навчання дітей, постраждалих від російської агресії у 2022-2023 навчальному році

В межах проєкту організовано стипендіальну програму на 2022-2023 навчальний рік для дітей найбільш вразливих категорій. Нею скористалися 839 школярів.

Стипендії отримали учні 1-11 класів. Діти навчаються дистанційно за найкращими уроками та авторськими освітніми матеріалами першої та найбільшої дистанційної школи України «Оптіма».

Стипендіальна програма створена для допомоги дітям наступних категорій:

 • батьки яких загинули на війні;
 • евакуйованих із територій активних бойових дій;
 • проживають на тимчасово окупованих та звільнених територіях;
 • батьки яких є військовослужбовцями;
 • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Стипендії передбачають покриття річної вартості навчання в школі «Оптіма» на різних навчальних пакетах або компенсацію більшої частини оплати.

Проєкт у реалізації

Стипендіальна програма для навчання дітей найбільш вразливих категорій на 2023-2024 навчальний рік

На базі успішної стипендіальної програми 2022-2023 навчального року, за якою навчалися понад 800 школярів, фондом організовано збір і реалізацію стипендіальної програми на 2023-2024 навчальний рік.

Стипендії призначені для учнів 1-11 класів. Українські діти мають можливість навчатися дистанційно за найкращими уроками та авторськими освітніми матеріалами дистанційної школи «Оптіма».

Стипендії створені для допомоги дітям наступних категорій:

 • батьки яких загинули на війні;
 • евакуйованих із територій активних бойових дій;
 • проживають на тимчасово окупованих та звільнених територіях;
 • батьки яких є військовослужбовцями;
 • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Стипендії передбачають покриття річної вартості навчання в школі «Оптіма» на різних навчальних пакетах або компенсацію більшої частини оплати.

Запрошуємо допомогти українським дітям, що постраждали під час війни. Вони зможуть навчатися за якісними освітніми матеріалами дистанційно, отримати документи про освіту та планувати своє успішне життя!

За майбутнє дітей
За майбутнє дітей

Проєкт у реалізації

Благодійна програма для учнів 1-11 класів. Безоплатний доступ до освітніх матеріалів із 2 будь-яких предметів на 3 місяці

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» разом із школою «Оптіма» пропонують унікальну можливість для всіх учнів 1-11 класів. Школярі безоплатно отримають доступ до освітніх матеріалів першої та найбільшої дистанційної школи України з 2 будь-яких предметів протягом 3 місяців.

Програма допоможе українським школярам, які пропустили навчання або здобули освіту неналежної якості (весь курс або окремі предмети) впродовж 2022/2023 навчального року. Такі освітні прогалини, на жаль, поширені в Україні й виникають з різних причин: наближеності закладів освіти до лінії активних бойових дій, перебоїв з електропостачанням, вимушених перерв через повітряні тривоги, відсутності в школах вчителів окремих предметів через евакуацію тощо.

Програма містить:

 • вступне тестування з оцінкою прогалин у знаннях;
 • навчальні матеріали за рік, відкриті протягом 3 місяців;
 • самостійну роботу з інтерактивним навчальним контентом;
 • підтримку від вчителя в текстовому чаті.

Учні зможуть надолужити шкільну програму й отримати якісні знання. Програма доступна не лише в Україні, а й за кордоном. Незалежно від місцеперебування родини ми гарантуємо високу якість освіти вашої дитини.

Не потрібно надавати жодних документів! Щоб взяти участь у програмі, заповніть коротку реєстраційну форму за посиланням: https://optima.school/formi-navcanna/vidnovlenna-znan.

Детальну інформацію читайте в пресрелізі.

Лічильник учнів і зібраних коштів
106 780
756 760
Партнери
Дистанційна школа «Оптіма»
Дистанційна школа «Оптіма»
«Оптіма» – перша дистанційна школа в Україні за роком заснування, кількістю учнів та якістю уроків. Вона працює з 2015 року. Потужності навчальної платформи дозволяють підтримувати до 500 000 користувачів одночасно. У 2022 році «Оптіма» відкрила благодійний навчальний пакет «З ОПТИМізмом у серці», яким скористалося 100 000 українських школярів у всьому світі.
SAP Stiftungsfonds
SAP Stiftungsfonds
Фонд заснований у 1998 році. Його мета – сприяння освіті, науці, дослідженням, захист природи, міжнародне взаєморозуміння та благодійність. Фонд фінансує розвиток навичок людей та організацій для ефективного використання ресурсів та досягнення власних цілей. Фонд також підтримує викладачів, спонсорів проєктів, надання стипендій і матеріальних дотацій.
Alliance4Ukraine
Alliance4Ukraine
Координаційний альянс громадських організацій, фондів, державних установ та компаній. Мета альянсу — створити екосистему взаємопов’язаних рішень для потреб біженців. Alliance4Ukraine діє під патронатом Федерального міністра внутрішніх справ і національної політики та Уповноваженої Федерального уряду з питань міграції, інтеграції та біженців.
Amazon
Amazon
Найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через інтернет. Amazon Web Services надає Україні істотну підтримку у вигляді хмарних технологій, які допомагають стабільно працювати цифровій державі та економіці. Окрім цього, AWS надає гуманітарну допомогу та техніку, яка допомагає українським дітям продовжувати освітній процес.
DFB Stiftung Egidius Braun
DFB Stiftung Egidius Braun
DFB Foundation Egidius Braun, DFB Cultural Foundation і DFB Foundation Sepp Herberger реалізують і підтримують численні соціальні, соціально-політичні та культурні ініціативи та проєкти у Німеччині та за її межами. Три фонди DFB зосереджуються на сферах інтеграції та розуміння, культури та освіти, а також інклюзії та солідарності.
Robert Bosch Stiftung
Robert Bosch Stiftung
Невдовзі після початку російської загарбницької війни Фонд Роберта Боша розпочав програму екстреної допомоги Україні. Фонд послідовно підтримує Україну та зосереджується на стійкому впливі профінансованих проєктів. Фонд Роберта Боша дбає про те, що необхідно для постійної інтеграції біженців у Німеччині. Крім того, фонд просуває документування.
SAP Solidarity Fund
SAP Solidarity Fund
Мета Фонду солідарності SAP – допомогти постраждалим від катастроф на шляху до нової норми через реалізацію конкретних проєктів коштом пожертв. Всі грошові пожертви мають приносити користь конкретним, самодостатнім і перевіреним проєктам. Постійні партнери фонду: Habitat for Humanity та ЮНІСЕФ.
Beisheim Stiftung
Beisheim Stiftung
Фонд Beisheim Stiftung працює над тим, щоб кожен міг розвивати свій потенціал, вести самостійне життя та відігравати активну роль у суспільстві. З цією метою фонд популяризує та розвиває благодійні проєкти у сферах освіти, охорони здоров’я, культури та спорту.
Новини

Створюйте успішне майбутнє ваших дітей разом із нами!

Новий рівень освіти досягнуто! Уже 1 000 учнів мають можливість вивчати два предмети шкільної програми безоплатно за авторськими навчальними матеріалами. Благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» робить це реальністю!

Безоплатний доступ для учнів 1-11 класів до 2 предметів на 3 місяці!

Нова благодійна програма від фонду «За майбутнє дітей». Безоплатний доступ до освітніх матеріалів першої та найбільшої дистанційної школи України «Оптіма».

Стипендії від благодійного фонду вже отримали 839 дітей. Продовжуємо програму на 2023-2024 навчальний рік!

Спільний проєкт фондів «За майбутнє дітей» та ArtWindow - майбутнє українських школярів у наших руках!

Заради українських дітей художники України та активісти благодійних фондів об’єдналися, щоб дати школярам можливість здобувати якісну освіту.

700 дітей вже отримали стипендії на навчання в «Оптімі»

Перша дистанційна школа в Україні разом із фондом «За майбутнє дітей» з перших днів війни підтримує українські родини. «Оптіма» запровадила стипендіальні програми на навчання українських школярів, щоб кожна дитина мала можливість здобувати якісну освіту за будь-яких обставин.

Подаруємо українським дітям до Дня святого Миколая якісну шкільну освіту!

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» запрошує всіх небайдужих стати освітнім Миколаєм і подарувати українським дітям якісну шкільну освіту незалежно від їх місця перебування.

Наближається улюблене всіма дітьми свято – День святого Миколая. Цього року діти сподіваються отримати в подарунок не тільки смаколики чи іграшки, але найбільше – перемогу, мир, якнайшвидше повернення додому!

Дистанційна українська освіта для дітей у Німеччині

Ліцензована українська дистанційна школа «Оптіма» спільно з українським фондом «За майбутнє дітей» і німецьким фондом Beisheim Foundation пропонує стипендіальну програму для українських школярів, які постраждали від війни та наразі перебувають у Німеччині.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» продовжує надавати стипендії українським школярам!

Стипендії отримали вже 300 дітей, і тепер стипендіальна програма, розрахована на українських учнів, розширена ще на 300 стипендій. За її умовами компенсується повна або більша частина вартості навчання в дистанційній школі «Оптіма».

Створюйте успішне майбутнє ваших дітей разом із нами!
Безоплатний доступ для учнів 1-11 класів до 2 предметів на 3 місяці!
Стипендії від благодійного фонду вже отримали 839 дітей. Продовжуємо програму на 2023-2024 навчальний рік!
Спільний проєкт фондів «За майбутнє дітей» та ArtWindow - майбутнє українських школярів у наших руках!
700 дітей вже отримали стипендії на навчання в «Оптімі»
Подаруємо українським дітям до Дня святого Миколая якісну шкільну освіту!
Дистанційна українська освіта для дітей у Німеччині
Благодійний фонд «За майбутнє дітей» продовжує надавати стипендії українським школярам!