Проєкт в реалізації

Благодійна стипендіальна програма для дітей, батьки яких загинули на війні

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» ще 2022 року запровадив стипендіальну програму для українських школярів. Завдяки цій програмі понад 800 школярів здобули якісну освіту.

Фонд не припиняє своєї підтримки та планує розширення програми для навчання дітей у 2023/2024 навчальному році та аж до моменту отримання ними документів про середню освіту.

Особлива увага приділяється дітям, які втратили батьків унаслідок війни. Фонд забезпечує їм можливість безоплатної освіти в першій та найбільшій дистанційній школі України «Оптіма».

Кожна дитина заслуговує на якісну освіту, а дитячі історії — це віддзеркалення трагічних моментів історії України. Ми віримо в наше спільне майбутнє та просимо вас долучитися до нашої місії, надавши фінансову допомогу. Ваша підтримка зможе змінити життя цих дітей!

«Наші підопічні»

Донат

Подати заявку на стипендію

 

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.