Проєкт в реалізації

Благодійна стипендіальна програма для дітей з особливими потребами

Благодійна стипендіальна програма для дітей з особливими потребами

Кожна дитина з особливими потребами має право на зручне та якісне навчання. Стипендіальна програма благодійного фонду «За майбутнє дітей» допомагає забезпечити це право, фінансуючи освіту в дистанційній школі «Оптіма». Приєднуйтеся до нас! Допоможіть донатом або оберіть дитину для персональної підтримки.

Чому це важливо?

Кожна дитина з особливими потребами має свої унікальні вимоги до навчання. Часто у звичайних школах не вдається створити всі необхідні умови для зручного навчального процесу. А під час воєнних дій навчальний процес ускладнюється дедалі більше, через що створюється додаткове навантаження та підвищується рівень стресу для дітей з особливими потребами. Виходом у цих випадках є дистанційна освіта, яка сьогодні набуває значної популярності. 

Але під час війни в Україні для багатьох таких дітей та їхніх родин кожен день – це виклик. Одним із викликів стає забезпечення й фінансування необхідного формату навчання. Тому основним завданням діяльності благодійного фонду «За майбутнє дітей» є забезпечення фінансової підтримки в межах програми стипендій для навчання дітей вразливих категорій у першій та найбільшій дистанційній школі України «Оптіма». 
 
Як діє благодійна стипендіальна програма?

Надані стипендії передбачають покриття повної вартості навчання в школі «Оптіма» за програмою здобуття середньої освіти. А наші кваліфіковані працівники роблять процедуру отримання фінансування максимально комфортною для батьків і допомагають у подальшому освітньому процесі дитини.

Переваги дистанційної освіти для дітей з особливими потребами:

●  Безпека. Мінімізація контакту з іншими знижує ризики для дітей із таким станом здоров'ям, що вимагає особливого ставлення.
●  Гнучкість. Навчання у власному темпі, враховуючи особливі потреби кожної дитини.
●  Індивідуальний підхід. Можливість адаптації програми для конкретного учня.
●  Зручність. Відсутність необхідності переміщення для дітей з обмеженою мобільністю.
●  Психологічний комфорт. Навчання в комфортному середовищі без страху осуду.

Чому «Оптіма»?

●  Повна відповідність програмам Міносвіти України.
Дистанційна школа «Оптіма» має комплексну структуру уроків, що відповідає всім рекомендаціям МОН України. Ця структура враховує особливості кожного класу та містить різнорівневі завдання.
●  Авторське наповнення освітньої платформи.
Над створенням навчальних матеріалів працює команда професіоналів, поєднуючи відео-, текстове, аудіонаповнення та інтерактивні завдання для комфортного й цікавого здобуття знань. 
●  Диференційованість.
Навчальні матеріали наповнюються з урахуванням особливостей формату навчання та сприйняття матеріалів дітьми різного віку.
●  Комплексна система для всебічного розвитку особистості, баланс теорії та практики.
Окрім навчальних матеріалів, «Оптіма» пропонує школярам поглиблене вивчення предметів, проєктну діяльність, предметні тижні та вебінари провідних спеціалістів.
●  Можливість соціалізації навіть на відстані.
Школярі «Оптіми» мають можливість зустрічатися в онлайн-форматі, спілкуючись з однодумцями та класними керівниками. Це допомагає пізнавати світ, розвивати соціальні навички та підтримувати зв'язок навіть на відстані.

Сьогодення проєкту

Кожна дитина – це майбутнє нашої держави, і кожна дитина заслуговує на відмінну та зручну освіту. 

Зараз особливо важливий період, адже незабаром розпочнеться новий 2024/2025 навчальний рік, і діти вразливих категорій потребують фінансової підтримки для здобуття провідної та якісної дистанційної освіти.

Тому долучайтеся до нашої місії: допоможіть фінансово https://childrensfuture.org.ua/uk/donation програмі або оберіть дитину https://childrensfuture.org.ua/uk/children для особистої підтримки.

Якщо прагнете забезпечити комфортні умови для якісної освіти вашої дитини з особливими потребами, але не маєте такої можливості, подайте заявку на стипендію.
 

 

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання. Ми забезпечуємо кожному учню рівний доступ до якісної інноваційної освіти незалежно від того, де він перебуває.

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».