Проєкт в реалізації

«Український Шлях»: безоплатне вивчення української історії та літератури для українців за кордоном

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма». «Український Шлях» – це унікальна можливість для українських родин, які проживають за кордоном, підтримувати зв'язок з рідною країною та культурою.

Ця програма розроблена для дітей, які:

● живуть за кордоном;

● відвідують місцеві школи;

● бажають зберігати зв'язок з українською культурою та історією.

«Український Шлях» пропонує безоплатне вивчення двох ключових предметів – української літератури та історії України. Ці заняття проводяться на платформі школи «Оптіма» з використанням інтерактивних методів, таких як відео, аудіо, тести, 3D-анімації, і освітні ігри. Для молодших школярів розроблені захоплюючі мультфільми з навчальними завданнями, тоді як старші учні матимуть доступ до інтерактивних вправ, інфографіки та відеоматеріалів.

Навчальна програма «Український шлях» передбачає вивчення двох предметів, які пов’язані з українською ідентичністю, до кінця навчального року (до 31.05.2024).

Завдяки цій ініціативі ми сподіваємося допомогти українським дітям, які через різні обставини знаходяться за межами рідної країни, підтримувати сильний зв'язок з Україною та зберігати свою культурну ідентичність.
 

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання. Ми забезпечуємо кожному учню рівний доступ до якісної інноваційної освіти незалежно від того, де він перебуває.

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2024/2025 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.