Реалізований проєкт

Безоплатний доступ до навчання для школярів 1-5 класів у 2022/2023 навчальному році

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» разом з дистанційною школою «Оптіма» надали безоплатний доступ до високоякісних освітніх матеріалів для школярів 1-5 класів. Це було зроблено у відповідь на безпрецедентні атаки на енергетичну інфраструктуру України, які почалися 1 листопада 2022 року. Фонд у партнерстві з «Оптімою» зробили крок назустріч освіті, організувавши безоплатний доступ до навчання для учнів початкових класів. Ним скористалося 3332 дитини.

У цей важкий період, коли багато шкіл переводили уроки в онлайн через ракетні атаки й обмеження в доступі до електроенергії, у фонді зрозуміли необхідність забезпечити стабільність і доступність освіти для українських дітей. Платформа «Оптіми» доступна 24/7. Це дозволило дітям навчатися щодня за зручної нагоди.

Попри зовнішні виклики, наша головна мета – забезпечення згуртованості, взаємодопомоги й віри у світле майбутнє для українських дітей. Наше спільне завдання – не дати обставинам зламати дух спільноти та зробити все можливе для підтримки якості освіти.

Долучайтесь до нашого проєкту, зробіть донат на будь-яку комфортну суму. Наші діти заслуговують на кращу освіту!

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.