Реалізований проєкт

Стипендіальна програма для навчання дітей, постраждалих від російської агресії у 2022-2023 навчальному році

В умовах повітряних атак на цивільну інфраструктуру й відключень електрики діти в Україні не мали можливості якісно та безперервно навчатися у звичайних школах. Найгірша ситуація з освітою в Україні склалася в регіонах, близьких до зони активних бойових дій, та на окупованих територіях. Діти, евакуйовані за кордон, які б хотіли продовжувати навчання за українською програмою паралельно з навчанням в місцевій школі, не мали такої можливості.

Тому фонд «За майбутнє дітей» та школа «Оптіма» започаткували благодійну стипендіальну програму якісної дистанційної освіти для дітей, що найбільше постраждали від російської агресії.

Категорії дітей, які підпадали під дію програми:

    • діти, евакуйовані з території активних бойових дій;

    • діти, які проживають на окупованих або звільнених територіях;

    • діти військовослужбовців;

    • діти, в яких хтось із батьків загинув під час війни;

    • діти, які мають посттравматичні наслідки й вади здоров’я через війну.

Було отримано понад 7 000 запитів та 3 772 заявки з підтверджувальними документами. Вдалося надати стипендії 846 учням 1-11 класів.

З інформацією та відгуками про стипендіальну програму 2022/2023 навчального року ви можете ознайомитись у наших соцмережах і на сторінці фонду в Youtube.

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.