Реалізований проєкт

Безоплатний доступ до освітньої платформи школи «Оптіма» та навчання дітей у перші місяці війни

Проєкт задовольнив гостру потребу допомоги дітям України в перші місяці війни, щоб школярі могли продовжити навчання й завершити 2022 навчальний рік.

Після початку повномасштабного вторгнення мільйони українців були вимушені захищати життя сімей, насамперед дітей та жінок, способом евакуації в західні регіони України та за кордон. Навчальний процес був непоправно зірваний.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» спільно з першою та найбільшою дистанційною школою України «Оптіма» організували відкритий (безоплатний) доступ до навчальних дистанційних програм загальносередньої освіти. Навчальна платформа «Оптіми» доступна 24/7, це дозволило дітям здобувати якісні знання за будь-яких умов, перебуваючи в будь-якому місці світу.

Було залучено фінансові та обчислювальні ресурси західних компаній. Вдалося організувати роботу дистанційної платформи, навчання й роботу вчителів.

Це допомогло більш як 100 000 дітей продовжити свою освіту та вчасно завершити навчальний рік.

Результати проєкту

    • Надання дітям, що були евакуйовані, безоплатної можливості навчатися за якісною програмою дистанційного навчання.

    • Вчасне завершення 2022 навчального року для більш ніж 100 000 учнів.

    • Підтримка та організація роботи 200 вчителів дистанційної школи «Оптіма».

    • Технічне забезпечення процесу за допомогою обчислювальних потужностей закордонних партнерів.

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.