Реалізований проєкт

Безоплатний доступ до освітньої платформи школи «Оптіма» та навчання дітей у перші місяці війни

Проєкт задовольнив гостру потребу допомоги дітям України в перші місяці війни, щоб школярі могли продовжити навчання й завершити 2022 навчальний рік.

Після початку повномасштабного вторгнення мільйони українців були вимушені захищати життя сімей, насамперед дітей та жінок, способом евакуації в західні регіони України та за кордон. Навчальний процес був непоправно зірваний.

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» спільно з першою та найбільшою дистанційною школою України «Оптіма» організували відкритий (безоплатний) доступ до навчальних дистанційних програм загальносередньої освіти. Навчальна платформа «Оптіми» доступна 24/7, це дозволило дітям здобувати якісні знання за будь-яких умов, перебуваючи в будь-якому місці світу.

Було залучено фінансові та обчислювальні ресурси західних компаній. Вдалося організувати роботу дистанційної платформи, навчання й роботу вчителів.

Це допомогло більш як 100 000 дітей продовжити свою освіту та вчасно завершити навчальний рік.

Результати проєкту

    • Надання дітям, що були евакуйовані, безоплатної можливості навчатися за якісною програмою дистанційного навчання.

    • Вчасне завершення 2022 навчального року для більш ніж 100 000 учнів.

    • Підтримка та організація роботи 200 вчителів дистанційної школи «Оптіма».

    • Технічне забезпечення процесу за допомогою обчислювальних потужностей закордонних партнерів.

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» допомагає дітям у сфері шкільної освіти, зокрема дистанційного навчання. Ми забезпечуємо кожному учню рівний доступ до якісної інноваційної освіти незалежно від того, де він перебуває.

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».