Проєкт в реалізації

Стипендіальна програма для навчання дітей найбільш вразливих категорій на 2023-2024 навчальний рік

На базі успішної стипендіальної програми 2022/2023 навчального року, за якою навчалися понад 800 школярів, фондом організовано збір коштів і реалізацію стипендіальної програми на 2023/2024 навчальний рік.

Стипендії призначені для учнів 1-11 класів. Українські діти мають можливість навчатися дистанційно за найкращими уроками й авторськими освітніми матеріалами дистанційної школи «Оптіма».

Стипендії створені для допомоги дітям наступних категорій:

    • батьки яких загинули на війні;

    • евакуйованим із територій активних бойових дій;

    • які проживають у прифронтових і на тимчасово окупованих територіях;

    • батьки яких є військовослужбовцями;

    • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Стипендії передбачають покриття річної вартості навчання в школі «Оптіма» на різних пакетах навчання або компенсацію частини оплати (від 30 до 100% вартості навчання).

Для дітей з вадами здоров’я та тих, батьки яких загинули на війні, стипендія становить 100% річної вартості навчання незалежно від вибраного пакета.

На стипендію можуть претендувати діти, які проживають в Україні, зокрема на окупованих територіях, та ті, які були переміщені й наразі мешкають за кордоном. Усі заявки, що надходять, обробляються співробітниками фонду та школи. Для отримання стипендії батьки / опікуни обов’язково надають документальне підтвердження статусу дитини.

Запрошуємо приєднатися до допомоги українським дітям, що постраждали під час війни. Вони зможуть навчатися за якісними освітніми матеріалами дистанційно, отримати документи про освіту та планувати своє успішне життя! 

Подати запит на благодійне навчання можна тут:  info@childrensfuture.org.ua

 

Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.

Дітям, батьки яких загинули на війні, повністю компенсується оплата освітніх послуг дистанційної школи «Оптіма». Кожна дитина – це особиста історія, до якої ми не байдужі.