Проєкт в реалізації

Стипендіальна програма для навчання дітей найбільш вразливих категорій на 2023-2024 навчальний рік

На базі успішної стипендіальної програми 2022/2023 навчального року, за якою навчалися понад 800 школярів, фондом організовано збір коштів і реалізацію стипендіальної програми на 2023/2024 навчальний рік.

Стипендії призначені для учнів 1-11 класів. Українські діти мають можливість навчатися дистанційно за найкращими уроками й авторськими освітніми матеріалами дистанційної школи «Оптіма».

Стипендії створені для допомоги дітям наступних категорій:

    • батьки яких загинули на війні;

    • евакуйованим із територій активних бойових дій;

    • які проживають у прифронтових і на тимчасово окупованих територіях;

    • батьки яких є військовослужбовцями;

    • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Стипендії передбачають покриття річної вартості навчання в школі «Оптіма» на різних пакетах навчання або компенсацію частини оплати (від 30 до 100% вартості навчання).

Для дітей з вадами здоров’я та тих, батьки яких загинули на війні, стипендія становить 100% річної вартості навчання незалежно від вибраного пакета.

На стипендію можуть претендувати діти, які проживають в Україні, зокрема на окупованих територіях, та ті, які були переміщені й наразі мешкають за кордоном. Усі заявки, що надходять, обробляються співробітниками фонду та школи. Для отримання стипендії батьки / опікуни обов’язково надають документальне підтвердження статусу дитини.

Запрошуємо приєднатися до допомоги українським дітям, що постраждали під час війни. Вони зможуть навчатися за якісними освітніми матеріалами дистанційно, отримати документи про освіту та планувати своє успішне життя! 

Подати запит на благодійне навчання можна тут:  info@childrensfuture.org.ua

 

Відповіді на головні запитання
Слідкуйте за нами в соц. мережах що б знати про усі проєкти
Попередній проєкт Наступний проєкт
Інші проєкти

Ми раді повідомити про запуск нової освітньої ініціативи від благодійного фонду «За майбутнє дітей» у співпраці з дистанційною школою «Оптіма».

Програма благодійних стипендій для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році в межах стипендіальної програми для дітей вразливих категорій.

Відгуки про роботу фонду
Катерина Романчук
Такі стипендії просто необхідні та важливі для багатьох родин! Щиро вдячні фонду за можливість навчати нашого сина Максима у школі "Оптіма". Ми зазнали втрати через війну, і ця стипендія стала допомогою для нас. Щиро дякуємо за те, що допомагаєте дітям, які пережили тяжкі часи, мріяти та розвиватися.
Олена Григоренко
Стипендія на навчання в «Оптімі» - це дійсно неймовірна можливість для дітей в такий складний час. Ми отримали можливість не тільки навчати дитину, а й знайти надію на майбутнє нашої доньки. Це так важливо для нас. Дякуємо за таку підтримку!
Віктор Дехтяренко
Наша родина отримала стипендію на навчання в “Оптімі”. Все, що можемо сказати — величезна подяка фонду та школі за цю можливість. Дитина задоволена уроками, вчителями, полюбила навчання. Дякуємо фонду за таку неймовірну ініціативу.
Олександра Рибалко
Стипендії - це не просто підтримка, вони - реальна можливість для наших дітей отримати нормальну освіту. Мій син Вадим навчається в школі "Оптіма" завдяки стипендії. Ми дуже вдячні за цю можливість навчатися та розвиватися, незважаючи на складні обставини.
Олексій Омельченко
Війна вплинула не тільки на наше життя, але і на навчання дітей. Ми не знали, куди бігти, розуміли, що навчання має продовжуватися. Програма стипендій стала великою допомогою для нашої доньки. Це не лише навчання, а й можливість стабілізувати її життя через освіту. Ми дуже вдячні за цей шанс, дякуємо за навчання!
Катерина Кривоус
Дякуємо за можливість! Для нас це був великий шанс не просто навчатися, але і відволікати дитину від війни. Уроки дуже подобаються, цікаві, зрозумілі. Дякуємо фонду та «Оптімі» за можливість навчатися. Чудова ініціатива!

Благодійний проєкт для українських школярів

Стипендіальна програма благодійного фонду «За майбутнє дітей» — масштабний соціальний проєкт, що забезпечує доступ до якісного дистанційного навчання українським школярам, які постраждали від війни. Головна мета — надати можливість учням 1-11 класів здобути сучасну середню освіту, розвивати важливі навички й здібності навіть у надскладних умовах повномасштабного вторгнення. Стипендіальна програма передбачає покриття річної вартості навчання в першій і найбільшій дистанційній школі «Оптіма». Можна вибрати будь-який навчальний пакет школи, навчатися в зручний час і у своєму темпі. Немає значення, де перебуває школяр: для дистанційного навчання за стипендіальною програмою знадобиться лише комп’ютер або ноутбук із доступом до інтернету.

Винятковий успіх і плани на майбутнє

Торішня стипендіальна програма вразила результатами — понад 800 учнів отримали можливість навчатися дистанційно безоплатно. Фонд організував новий збір коштів, які будуть направлені на реалізацію стипендіальної програми 2023/2024 навчального року.

Ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо працювати й підтримувати родини, які опинилися в складних життєвих обставинах. Через російську воєнну агресію для багатьох дітей дистанційне навчання — єдиний спосіб здобувати знання, а стипендіальна програма — шанс продовжувати освіту. 

Безоплатне навчання для тих, хто потребує допомоги

Стипендіальна програма створена для підтримки дітей найбільш вразливих категорій:

    • батьки яких загинули або зникли безвісти на війні;

    • евакуйованих із територій, де проходять активні бойові дії;

    • які проживають у прифронтовій зоні й на тимчасово окупованих територіях;

    • батьки яких є військовослужбовцями;

    • які мають особливі освітні потреби, вади здоров’я, посттравматичні наслідки.

Стипендіальною програмою передбачено повне покриття вартості дистанційного навчання в школі «Оптіма» або часткову компенсацію (від 30 до 100 %).

На стипендіальну програму можуть розраховувати діти, які проживають в Україні під час воєнного стану, а також ті, хто переїхав за кордон. Заявки на дистанційне навчання ретельно обробляються працівниками фонду й школи. Батькам або опікунам важливо надати документальне підтвердження статусу дитини, щоб отримати стипендію.

Всебічна підтримка й піклування

В українських школярів є можливість здобувати освіту дистанційно, навчатися за унікальними авторськими матеріалами школи «Оптіма». Діти отримують доступ 24/7 до навчальної платформи. Різноманіття навчальних пакетів дає змогу кожній сім'ї вибрати свій унікальний шлях навчання в рамках стипендіальної програми.

Окрім якісної освіти, передбачено безліч інших переваг:

• постійний зв’язок із класним керівником за телефоном або в месенджерах;

• можливість швидко уточнити будь-які питання з учителями-предметниками в текстовому чаті;

• безоплатна психологічна підтримка;

• участь у позакласних заходах, проєктна діяльність, екскурсії, зустрічі з однокласниками;

• доступ до різнопланових курсів для особистісного та професійного розвитку;

• допомога турботливої служби технічної підтримки;

• батьківський кабінет для контролю прогресу дитини й успішності дистанційного навчання.

Зробімо навчальний рік успішним!

Долучайтеся до нашої ініціативи й допоможіть дітям, які постраждали від воєнної агресії! Ви можете дати шанс українським школярам здобувати знання, отримати документи про освіту, розкрити свій потенціал і будувати плани на успішне майбутнє. Кожен благодійний внесок — це реальна можливість розширити стипендіальну програму, розробити нові освітні ініціативи, надати доступ до дистанційного навчання більшій кількості учнів, які перебувають у складних умовах. Долучайтеся, адже найкраще, що ми можемо зробити для майбутнього України, — це дати нашим дітям вільно розвиватися та здобувати якісні знання.

Запити на навчання за благодійною програмою надсилайте за адресою:  info@childrensfuture.org.ua