Що потрібно знати про благодійну програму «Український шлях»?

What to know about the charitable program “Ukrainian Path”?

З початком повномасштабної війни за кордоном вимушено опинилися десятки тисяч школярів. Багато з них почали навчатися в іноземних школах, вивчати тамтешню мову та культуру. Проте більшість батьків переймаються, що, не маючи можливості навчатися за українською програмою, діти можуть втратити зв’язок із рідною країною.

Щоб діти, навчаючись у нових умовах, знали та зберігали мову та культуру України, благодійний фонд «За майбутнє дітей» спільно з дистанційною школою «Оптіма» запровадив благодійний проєкт «Український шлях». 

Ця програма допомагає українським дітям, що перебувають за кордоном, вивчати фундаментальні предмети української шкільної програми:
●    для 1-4 класів – читання та «Я досліджую світ»;
●    для 5-11 класів – українську літературу та історію України.

Усі уроки були розроблені фахівцями школи «Оптіма» спеціально для дистанційного навчання. Усередині – все, що потрібно, щоб заняття були максимально цікавими та корисними для дітей: відеоматеріали, ілюстрації, інфографіка, анімація, навчальні завдання та ігри. З найвіддаленіших куточків світу українські школярі зможуть плекати свою національну ідентичність і культурний зв’язок із Батьківщиною.

Залишити заявку дуже просто: через офіційний сайт https://optima.school/formi-navcanna/ukrainian-way або за номерами:  +380 (67) 333-91-87, +380 (99) 333-91-87.

Якщо ви хочете дізнатися більше про школу «Оптіма», яка пропонує свої навчальні матеріали та викладацьку підтримку для цього проєкту, скористайтеся кнопкою «Запитати в менеджера» в чатботі https://t.me/optima_help_bot.  
 

Дата публікації:
16.02.2024
Кількість переглядів:
514
Рейтинг статті:
4.8 \ 5
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
«Український шлях» – унікальна програма для українських дітей, які перебувають за кордоном
«Український шлях» – унікальна програма для українських дітей, які перебувають за кордоном

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» продовжує втілювати в життя освітні ініціативи задля кращого освітнього та культурного розвитку українських дітей у всіх куточках світу.

Емпатія й освіта: як друзі та сім'я можуть допомогти дітям, які постраждали від війни
Емпатія й освіта: як друзі та сім'я можуть допомогти дітям, які постраждали від війни

Учні здатні досягати кращих успіхів у навчанні, якщо сім’я й друзі цікавляться їхнім шкільним життям. Особливої підтримки й допомоги потребують діти, які постраждали від війни.