«Український шлях» – унікальна програма для українських дітей, які перебувають за кордоном

"The Ukrainian Path" – a unique program for Ukrainian children living abroad

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» продовжує втілювати в життя освітні ініціативи задля кращого освітнього та культурного розвитку українських дітей у всіх куточках світу.

«Український шлях» – це новий проєкт фонду, який ми створили у співпраці з найбільшою в Україні дистанційною школою «Оптіма».

З початку повномасштабної війни сотні тисяч українських дітей опинилися в абсолютно різних країнах, обставинах і культурних контекстах. Багато хто з них почав навчатися в іноземній школі та вивчати інші мови. Тож сутність проєкту «Український шлях» – у можливості дітей зберігати своє коріння та свою національну ідентичність навіть попри сотні (чи навіть тисячі) кілометрів від домівки.

Програма передбачає безоплатне навчання дітей з тих предметів, що є основоположними для формування національної свідомості:

●    з 1 до 4 класу – читання та «Я досліджую світ»;
●    з 5 до 11 класу – українська література та історія України.

Усі відеоуроки були створені за найсучаснішими методиками дистанційного навчання та містять у собі яскраві й цікаві відео, фото, анімацію, інфографіку, інтерактивні завдання та ігри.

За допомогою сучасних технологій та можливостей дистанційної школи «Оптіма» будь-яка дитина, що живе за кордоном, може досліджувати культуру та історію своєї рідної країни.

Щоб долучитися до програми, ви можете подати заявку через сайт https://optima.school/formi-navcanna/ukrainian-way або зателефонувати: +380 (67) 333-91-87, +380 (99) 333-91-87

Дата публікації:
12.02.2024
Кількість переглядів:
886
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Подолання освітніх викликів: поради батькам та опікунам
Подолання освітніх викликів: поради батькам та опікунам

Під час війни освітній процес завжди опиняється під загрозою. Закриття навчальних закладів, нестабільність і загрози для безпеки суттєво ускладнюють доступ до якісної освіти для дітей.

Що потрібно знати про благодійну програму «Український шлях»?
Що потрібно знати про благодійну програму «Український шлях»?

З початком повномасштабної війни за кордоном вимушено опинилися десятки тисяч школярів. Багато з них почали навчатися в іноземних школах, вивчати тамтешню мову та культуру.