«Український шлях» – вивчайте рідну літературу та історію, навіть перебуваючи за сотні й тисячі кілометрів від дому!

"The Ukrainian Path" - study native literature and history, even when hundreds of kilometers away from home.

Для більшості українських дітей, які наразі не мають можливості навчатися у своїх звичних школах, неймовірно важливим є підтримання зв’язку зі своєю Батьківщиною. Саме тому благодійний фонд «За майбутнє дітей» разом із першою та найбільшою в Україні дистанційною школою «Оптіма» запустили благодійну програму «Український шлях».

Цей проєкт запроваджений для українських дітей, які:

●    живуть за кордоном;
●    бажають дізнаватися більше про рідну культуру та історію.

Навіть перебуваючи далеко від України, в абсолютно іншому мовному й культурному контексті, школярі зможуть вивчати українську літературу та історію (з 1 до 4 класу – читання та «Я досліджую світ»).

Благодійна програма «Український шлях» передбачає безоплатне вивчення цих предметів за програмою дистанційної школи «Оптіма». Діти переглядають відеоуроки, виконують інтерактивні завдання та проходять навчальні ігри. Навчання проходить із використанням найбільш сучасних технологій та методик дистанційної освіти. Таким чином, навіть не маючи можливості поїхати додому, дитина зможе дізнаватися більше про історію свого народу та вбирати в себе його культуру.

Долучитися до програми дуже просто: подайте заявку через сайт нашого фонду https://optima.school/formi-navcanna/ukrainian-way або телефонуйте: +380 (67) 333-91-87, +380 (99) 333-91-87.

Щоб дізнатися більше про школу «Оптіма», можна також скористатися кнопкою «Запитати в менеджера» в чатботі https://t.me/optima_help_bot.

Дата публікації:
02.12.2024
Кількість переглядів:
68
Рейтинг статті:
5 \ 5
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Підтримка дітей з особливими потребами в дистанційному навчанні
Підтримка дітей з особливими потребами в дистанційному навчанні

Дистанційна освіта - не просто технологічна інновація, але й можливість розв'язати низку важливих проблем, з якими стикаються діти з особливими потребами та їхні батьки в контексті традиційної навчальної системи.

Баланс між освітою та емоційним добробутом: як знайти правильний підхід
Баланс між освітою та емоційним добробутом: як знайти правильний підхід

Сучасні школярі переживають безліч викликів у своєму житті. Вони стикаються з вимогами учителів і очікуванням батьків, складними завданнями й конфліктами з однолітками, іншими буденними проблемами.