Завершено перший етап програми «Відновлення навчальних втрат»!

The first stage of the "Recovery of Educational Losses" program is completed!

Благодійна програма «Відновлення навчальних втрат» розпочала роботу влітку 2023 року. Перший етап програми тривав з липня 2023 до квітня 2024 року. За цей час фонд «За майбутнє дітей» та школа «Оптіма» за підтримки грантової програми OutcomesX змогли допомогти відновити шкільні знання 3806 дітям, надавши доступ до освітніх матеріалів першої та найбільшої дистанційної школи України з 2 будь-яких предметів на 3 місяці. 

Програма була верифікована на незалежній платформі Impact Genome. Ця верифікація підкреслює ефективність програми в подоланні освітніх перерв, з якими стикаються українські учні.

Це лише перший крок на шляху до повного відновлення освітнього процесу в Україні! Благодійна програма буде працювати й наступного навчального року.

Програма «Відновлення навчальних втрат» доступна для учнів 1-11 класів, які внаслідок війни втратили можливість здобувати якісну освіту. Програма фонду «За майбутнє дітей» — це унікальна можливість отримати безоплатний доступ до освітніх матеріалів «Оптіми» та надолужити шкільну програму.

Благодійна програма містить:

•    вступне тестування для оцінки прогалин у знаннях;
•    самостійну роботу з інтерактивним навчальним контентом;
•    підтримку від учителів-предметників через чат.

Наступний етап програми заплановано на 2024/2025 навчальний рік. Ви зможете подати заявку на участь у програмі «Відновлення навчальних втрат» на нашому сайті.
 

Дата публікації:
24.04.2024
Кількість переглядів:
579
Рейтинг статті:
4.7 \ 5
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Освіта під час блекауту: фонд «За майбутнє дітей» та «Оптіма» забезпечили доступ для учнів 1-5 класів
Освіта під час блекауту: фонд «За майбутнє дітей» та «Оптіма» забезпечили доступ для учнів 1-5 класів

Минулого року в усій Україні спостерігалися масові відключення електроенергії. Але навіть у таких надскладних обставинах агресору не вдалося спинити освітній процес.

Що входить до стипендії від фонду: умови та освітні ресурси
Що входить до стипендії від фонду: умови та освітні ресурси

Освіта — це не лише опанування тих чи інших предметів. Це запорука розвитку особистості й формування гідного майбутнього всієї нації.