Створено спостережну раду: підвищуємо ефективність і прозорість роботи благодійного фонду

Observation Council Established: Enhancing Efficiency and Transparency of the Charitable Foundation

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» оголошує про створення спостережної ради. Це допоможе суттєво покращити нашу організаційну спроможність, прозорість і якість управління. Ця ініціатива є важливим кроком у розширенні наших можливостей та підвищенні ефективності в реалізації наших стратегічних цілей.

Спостережна рада, що складається з провідних експертів у галузі освіти та благодійності, буде функціонувати як консультаційно-дорадчий орган.

Основні завдання ради

  • Аналіз найактуальніших проблем у сфері української освіти та розробка шляхів їх розв’язання.
  • Залучення міжнародної експертизи та передових технологій для модернізації освітнього процесу.
  • Упровадження досвіду провідних світових благодійних організацій у діяльність фонду.

Під час останнього засідання спостережна рада затвердила амбіційні стратегічні цілі фонду, зосередившись на розвитку довгострокових планів і розширенні партнерств із ключовими стейкхолдерами. Секретарем ради було призначено Юрія Балькіна. Також були заплановані регулярні засідання для ефективної взаємодії та обміну досвідом.

Фонд «За майбутнє дітей», створений у співпраці з дистанційною школою «Оптіма» під час війни, продовжує свою важливу місію надання доступу до якісної освіти, використовуючи інноваційні підходи та технології. За півтора року роботи фонду було залучено значні ресурси та надано підтримку тисячам дітей. Зокрема фонд разом зі школою «Оптіма» залучив понад 900 тисяч євро на благодійні проєкти та надав підтримку більш як 115 тисячам дітей. Наша місія полягає в забезпеченні кращого майбутнього для кожної дитини, надаючи можливість здобувати освіту відповідно до найвищих стандартів.

З урахуванням складних викликів, з якими стикається сучасний освітній сектор, фонд «За майбутнє дітей» робить акцент на інноваціях, стійкості та партнерствах, щоб забезпечити дітям нашої країни та поза її межами максимальні можливості.

Ми запрошуємо всіх, хто прагне підтримати нашу місію, приєднатися до нашого фонду та долучитися до створення кращого майбутнього для дітей. Разом ми зможемо досягти більших вершин і забезпечити якісну освіту для наступного покоління.

Дата публікації:
15.11.2023
Кількість переглядів:
494
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Інноваційна модель гібридного навчання від фонду «За майбутнє дітей». Круглий стіл Всеукраїнської асоціації громад.
Інноваційна модель гібридного навчання від фонду «За майбутнє дітей». Круглий стіл Всеукраїнської асоціації громад.

12 жовтня 2023 року фонд «За майбутнє дітей» представив громадськості інноваційну модель гібридного навчання, яка може змінити формат здобуття освіти на сільських територіях України.

Важливість освіти для дітей: місія фонду
Важливість освіти для дітей: місія фонду

Освіта завжди була важливим фактором розвитку для кожної дитини, але для тих, хто постраждав від війни, вона набуває ще більшого значення.