«Український шлях». Збережіть українську ідентичність своїх дітей!

"Ukrainian Path": Preserve the Ukrainian Identity of Your Children!

Благодійна освітня програма, створена фондом «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма», дарує українським родинам за кордоном унікальну можливість безоплатно вивчати українську історію та літературу. Не пропустіть шанс поглибити зв'язок зі своєю батьківщиною та культурою!

Ця програма ідеально підходить для дітей, які:

●    перебувають за кордоном і відчувають потребу у зв'язку з Україною;
●    відвідують місцеві школи, але прагнуть опанувати українську шкільну програму з вибраних предметів;
●    бажають вивчати українську культуру й історію.

«Український шлях» пропонує цікаві інтерактивні уроки в першій та найбільшій дистанційній школі України «Оптіма». Їх можна проходити зручно: за індивідуальним графіком, у своєму темпі.

Приєднуйтеся до нас і допоможіть вашій дитині підтримувати сильний зв'язок з Україною, зберігаючи свою унікальну культурну ідентичність незалежно від того, де ви перебуваєте!
 

Дата публікації:
28.12.2023
Кількість переглядів:
705
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Як ВПО здобути якісну шкільну освіту?
Як ВПО здобути якісну шкільну освіту?

Кожна дитина, незалежно від місця народження або сімейних обставин, повинна мати доступ до освіти. У тяжкі часи війни це право стає особливо важливим для школярів, які разом зі своєю сім'єю змушені евакуюватися з рідної домівки й шукати притулку в інших регіонах України. Законодавством передбачено кілька шляхів продовження навчання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Подолання освітніх викликів: поради батькам та опікунам
Подолання освітніх викликів: поради батькам та опікунам

Під час війни освітній процес завжди опиняється під загрозою. Закриття навчальних закладів, нестабільність і загрози для безпеки суттєво ускладнюють доступ до якісної освіти для дітей.