Подаруємо українським дітям до Дня святого Миколая якісну шкільну освіту!

Подаруємо українським дітям до Дня святого Миколая якісну шкільну освіту!

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» запрошує всіх небайдужих стати освітнім Миколаєм і подарувати українським дітям якісну шкільну освіту незалежно від їх місця перебування.

Наближається улюблене всіма дітьми свято – День святого Миколая. Цього року діти сподіваються отримати в подарунок не тільки смаколики чи іграшки, але найбільше – перемогу, мир, якнайшвидше повернення додому!

Але надзвичайно важливо не забувати про шкільну освіту для українських дітей ‒ запоруку їхнього успішного майбутнього. Доступ до освіти зараз ускладнений для всіх дітей, але особливо – для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт і напівсиріт, внутрішньо переміщених школярів і вимушених тимчасових переселенців за кордон.

Для українських дітей надважливо здобувати освіту, де б вони не перебували. Саме зв’язок з українською школою дозволяє їм не втратити час, продовжити здобувати освіту за українською навчальною програмою і залишатися в україномовному середовищі.

Саме тому благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» реалізовує тривалий освітній проєкт: завдяки залученим через наш фонд донорським коштам вже понад 100 000 українських дітей змогли приєднатися до освітньої платформи школи та отримати українські документи про освіту для переведення в наступний клас або ж документи про здобуття освіти державного зразка.

2022-2023 навчального року діти отримали від Фонду стипендії для продовження безоплатного навчання.

Окрім того, засновники дистанційної школи «Оптіма» відкрили безоплатний доступ до освітнього контенту для всіх учнів 1-5 класів (з України та з закордону) до завершення 2022 року.

Запрошуємо меценатів та всіх-всіх небайдужих долучитися до акції «Стань освітнім Миколаєм!» та подарувати дітям до Дня святого Миколая можливість отримати освітню стипендію!

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Внести донат можна за посиланням: https://childrensfuture.org.ua/uk/donation.

Дата публікації:
03.01.2024
Кількість переглядів:
682
Попередня стаття Наступна стаття

Наскільки була корисна ця стаття?
Не корисно
1
2
3
4
5
Дуже корисно
Не корисно
Дуже корисно
Інші новини
Отримайте 3 місяці безоплатного доступу до навчальних матеріалів із 2 предметів для учнів 1-11 класів!
Отримайте 3 місяці безоплатного доступу до навчальних матеріалів із 2 предметів для учнів 1-11 класів!

Програма «Відновлення навчальних втрат» – це можливість для школярів якісно покращити знання без жодних фінансових вкладень і з підтримкою професійними педагогами.

Підтримка дітей з особливими потребами в дистанційному навчанні
Підтримка дітей з особливими потребами в дистанційному навчанні

Дистанційна освіта - не просто технологічна інновація, але й можливість розв'язати низку важливих проблем, з якими стикаються діти з особливими потребами та їхні батьки в контексті традиційної навчальної системи.