Подаруємо українським дітям до Дня святого Миколая якісну шкільну освіту!

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» запрошує всіх небайдужих стати освітнім Миколаєм і подарувати українським дітям якісну шкільну освіту незалежно від їх місця перебування.

Наближається улюблене всіма дітьми свято – День святого Миколая. Цього року діти сподіваються отримати в подарунок не тільки смаколики чи іграшки, але найбільше – перемогу, мир, якнайшвидше повернення додому!

Але надзвичайно важливо не забувати про шкільну освіту для українських дітей ‒ запоруку їхнього успішного майбутнього. Доступ до освіти зараз ускладнений для всіх дітей, але особливо – для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт і напівсиріт, внутрішньо переміщених школярів і вимушених тимчасових переселенців за кордон.

Для українських дітей надважливо здобувати освіту, де б вони не перебували. Саме зв’язок з українською школою дозволяє їм не втратити час, продовжити здобувати освіту за українською навчальною програмою і залишатися в україномовному середовищі.

Саме тому благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» реалізовує тривалий освітній проєкт: завдяки залученим через наш фонд донорським коштам вже понад 100 000 українських дітей змогли приєднатися до освітньої платформи школи та отримати українські документи про освіту для переведення в наступний клас або ж документи про здобуття освіти державного зразка.

2022-2023 навчального року діти отримали від Фонду стипендії для продовження безоплатного навчання.

Окрім того, засновники дистанційної школи «Оптіма» відкрили безоплатний доступ до освітнього контенту для всіх учнів 1-5 класів (з України та з закордону) до завершення 2022 року.

Запрошуємо меценатів та всіх-всіх небайдужих долучитися до акції «Стань освітнім Миколаєм!» та подарувати дітям до Дня святого Миколая можливість отримати освітню стипендію!

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Внести донат можна за посиланням: https://childrensfuture.org.ua/company-requisites.