Дистанційна українська освіта для дітей у Німеччині

Ліцензована українська дистанційна школа «Оптіма» спільно з українським фондом «За майбутнє дітей» і німецьким фондом Beisheim Foundation пропонує стипендіальну програму для українських школярів, які постраждали від війни та наразі перебувають у Німеччині.

Програма передбачає благодійні стипендії для вивчення українських предметів паралельно з навчанням у німецькій школі. Навчання побудоване за авторськими освітніми матеріалами, розробленими спеціально для дистанційної освіти. Система роботи та сучасні інформаційні сервіси забезпечують комфортний та якісний навчальний процес.

«Оптіма» – перша дистанційна школа в Україні за роком заснування, кількістю учнів та якістю освітніх матеріалів. Вона працює з 2015 року. Потужності навчальної платформи дозволяють підтримувати до 500 000 користувачів одночасно. Учні отримують всі документи про освіту державного зразка.

Широкий вибір навчальних пакетів дозволяє кожній родині обрати свою індивідуальну освітню траєкторію. Про всі освітні послуги та можливості для українських школярів можна дізнатись на сайті https://optima.school/, електронною поштою info@optima.school або чат-ботом https://t.me/optima_help_bot.

Подати заявку на участь у стипендіальній програмі можна за посиланням https://childrensfuture.org.ua.