Марк

Марк

8-й клас

Одне з найкращих рішень минулого року в часи війни – перевести сина на навчання в дистанційну школу «Оптіма». Тож з вересня 2022 року Марк почав навчатися в цьому навчальному закладі. Жодного разу ще не пошкодували. Сучасна школа, сучасні підходи до навчання, повага до учнів та батьків. Завдання можна виконувати в зручний для вас час, будь-коли можна зв’язатися з учителем за потреби та отримати відповіді на усі запитання. Можна відвідувати предметні вебінари, консультації, якщо хочеш. Багато додаткових курсів. Марк відвідує курси фінансової грамотності, дуже подобається.

Коли мій чоловік, тато Марка, загинув, виконуючи бойові завдання під Бахмутом, у школі не відвернулися від нас, не сказали, що це наші проблеми. Надали багато підтримки і взяли оплату за навчання на себе. І не тому, що ми якісь особливі, а тому, що це політика школи – підтримувати сім’ї загиблих на війні. До того ж «Оптіма» постійно допомагає нашим військовим, працює на перемогу України!

Дуже вдячна нашому класному керівнику Олені Топал. Вона завжди на зв’язку, оперативно вирішує всі нагальні питання, надає потрібну допомогу!

З таким підходом до навчання хочеться вчитися і покращувати свої знання. Завершуючи навчання у 8 класі, мій син має високі досягнення, за що отримав похвального листа.

Маємо надію і далі продовжувати навчатися в «Оптімі». Рекомендуємо знайомим та друзям, бо ця школа – це дійсно український простір для зростання. Це сучасність, зручність і високий рівень здобуття освіти!

Допомогти Марку